Top
gothess Home Page
follow
facebook twiter
ΝΕΑ - ΕΙΔΗΣΕΙΣ
26-8-2019

Όλες οι μεταδόσεις του Μουντομπάσκετ 2019 από την ΕΡΤ

Κοινοποιήθηκε το πλήρες τηλεοπτικό πρόγραμμα

Όλες οι μεταδόσεις του Μουντομπάσκετ 2019 από την ΕΡΤ
fontsize
Εχει λήξει στις: Κυριακή 15 Σεπτεμβρίου 2019

Στις 31 Αυγούστου θα σφυρίξει το πρώτο τζάμπολ στο Παγκόσμιο Κύπελλο μπάσκετ της Κίνας που θα πραγματοποιηθεί από 31 Αυγούστου-15 Σεπτεμβρίου.

Τις αναμετρήσεις θα καλύψει το κρατικό κανάλι.

Όλα τα παιχνίδια της Εθνικής στην πρώτη φάση αρχίζουν στις 15:00 ώρα Ελλάδας (1/9 με Μαυροβούνιο, 3/9 με Βραζιλία, 5/9 με Νέα Ζηλανδία).

Το Πρόγραμμα

Σάββατο 31 Αυγούστου

10.30: Ανγκόλα – Σερβία, ΕΡΤ 2

11.00: Πολωνία – Βενεζουέλα, ert.gr

11.30: Ρωσία – Νιγηρία, ΕΡΤ SPORTS

11.30: Ιράν – Πόρτο Ρίκο, ert.gr

14.30: Φιλιππίνες – Ιταλία, ΕΡΤ 3

15.00: Ακτή Ελεφαντοστού – Κίνα, ΕΡΤ SPORTS

15.30: Ισπανία – Τυνησία, ΕΡΤ 2

15.30: Αργεντινή – Νότια Κορέα, ert.gr

Κυριακή 1 Σεπτεμβρίου

10.30: Καναδάς – Αυστραλία, ert.gr

11.00: Νέα Ζηλανδία – Βραζιλία, ΕΡΤ SPORTS

11.30: Δομινικανή Δημοκρατία – Ιορδανία, ert.gr

11.30: Τουρκία – Ιαπωνία, ΕΡΤ 2

14.30: Σενεγάλη – Λιθουανία, ert.gr

15.00: Ελλάδα – Μαυροβούνιο, ΕΡΤ SPORTS

15.30: Τσεχία – ΗΠΑ, ΕΡΤ 2

15.30: Γαλλία – Γερμανία, ΕΡΤ 3

Δευτέρα 2 Σεπτεμβρίου

10.30: Ιταλία – Ανγκόλα, ΕΡΤ 2

11.00: Βενεζουέλα – Ακτή Ελεφαντοστού, ert.gr

11.30: Νιγηρία – Αργεντινή, ΕΡΤ SPORTS

11.30: Τυνησία – Ιράν, ert.gr

14.30: Σερβία – Φιλιππίνες, ΕΡΤ 3

15.00: Κίνα – Πολωνία, ΕΡΤ 2

15.30: Πόρτο Ρίκο – Ισπανία, ΕΡΤ SPORTS

15.30: Νότια Κορέα – Ρωσία, ert.gr

Τρίτη 3 Σεπτεμβρίου

10.30: Αυστραλία – Σενεγάλη, ert.gr

11.00: Μαυροβούνιο – Νέα Ζηλανδία, ΕΡΤ SPORTS

11.30: Ιαπωνία – Τσεχία, ΕΡΤ 2

11.30: Γεωργία – Δομινικανή Δημοκρατία, ert.gr

14.30: Λιθουανία – Καναδάς, ΕΡΤ 3

15.00: Βραζιλία – Ελλάδα, ΕΡΤ SPORTS

15.30: ΗΠΑ – Τουρκία, ΕΡΤ 2

15.30: Ιορδανία – Γαλλία, ert.gr

Τετάρτη 4 Σεπτεμβρίου

10.30: Ανγκόλα – Φιλιππίνες, ΕΡΤ 2

11.00: Ακτή Ελεφαντοστού – Πολωνία, ert.gr

11.30: Πόρτο Ρίκο – Τυνησία, ΕΡΤ SPORTS

11.30: Νότια Κορέα – Νιγηρία, ert.gr

14.30: Ιταλία – Σερβία, ΕΡΤ 2

15.00: Βενεζουέλα – Κίνα, ert.gr

15.30: Ρωσία – Αργεντινή, ΕΡΤ SPORTS

15.30: Ισπανία – Ιράν, ert.gr

Πέμπτη 5 Σεπτεμβρίου

10.30: Καναδάς – Σενεγάλη, ert.gr

11.00: Βραζιλία – Μαυροβούνιο, ΕΡΤ SPORTS

11.30: Τουρκία – Τσεχία, ΕΡΤ 2

11.30: Γερμανία – Ιορδανία, ert.gr

14.30: Λιθουανία – Αυστραλία, ΕΡΤ 3

15.00: Ελλάδα – Νέα Ζηλανδία, ΕΡΤ SPORTS

15.30: ΗΠΑ – Ιαπωνία, ΕΡΤ 2

15.30: Δομινικανή Δημοκρατία – Γαλλία, ert.gr

Παρασκευή 6 Σεπτεμβρίου

11.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ SPORTS

11.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ert.gr

11.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ert.gr

11.30: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ 2

15.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ SPORTS

15.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ 3

15.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ert.gr

15.30: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ 2

Σάββατο 7 Σεπτεμβρίου

11.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ SPORTS

10.30: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ert.gr

11.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ert.gr

11.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ 2

14.30: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ert.gr

15.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ 2

15.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ 3

15.30: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ SPORTS

Κυριακή 8 Σεπτεμβρίου

11.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ SPORTS

11.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ert.gr

11.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ert.gr

11.30: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ 2

15.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ SPORTS

15.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ 3

15.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ert.gr

15.30: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ 2

Δευτέρα 9 Σεπτεμβρίου

10.30: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ert.gr

11.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ert.gr

11.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ 2

11.30: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ SPORTS

14.30: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ert.gr

15.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ 2

15.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ 3

15.30: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ SPORTS

Τρίτη 10 Σεπτεμβρίου

14.00: Προημιτελικός, ΕΡΤ SPORTS

16.00: Προημιτελικός, ΕΡΤ SPORTS

Τετάρτη 11 Σεπτεμβρίου

14.00: Προημιτελικός, ΕΡΤ SPORTS

16.00: Προημιτελικός, ΕΡΤ SPORTS

Πέμπτη 12 Σεπτεμβρίου

14.00: Αγώνας κατάταξης 5-8, ΕΡΤ SPORTS

16.00: Αγώνας κατάταξης 5-8, ΕΡΤ SPORTS

Παρασκευή 13 Σεπτεμβρίου

11.00: Ημιτελικός, ΕΡΤ SPORTS

15.00: Ημιτελικός, ΕΡΤ SPORTS

Σάββατο 14 Σεπτεμβρίου

11.00: Αγώνας κατάταξης 7-8, ΕΡΤ SPORTS

15.00: Αγώνας κατάταξης 5-6, ΕΡΤ SPORTS

Κυριακή 15 Σεπτεμβρίου

11.00: Μικρός τελικός, ΕΡΤ SPORTS

15.00: Τελικός, ΕΡΤ SPORTS




ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ


Η αποστολή του ΑΡΗ στη Λαμία
Η αποστολή του ΑΡΗ στη Λαμία

Στο πλαίσιο της 25ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Super League

22-2-2020

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας
Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Σάββατο 22 Φεβρουαρίου

22-2-2020

Ολοκληρώθηκαν οι Χειμερινοί Αγώνες κατηγοριών στη Θεσσαλονίκη
Ολοκληρώθηκαν οι Χειμερινοί Αγώνες κατηγοριών στη Θεσσαλονίκη

Πραγματοποιήθηκαν στο Ποσειδώνιο Κολυμβητήριο

9-2-2020

Ε.Σ.Π.Α.Α.Α.: Πρωταθλητής εφήβων ο Παναθηναϊκός
Ε.Σ.Π.Α.Α.Α.: Πρωταθλητής εφήβων ο Παναθηναϊκός

Για τέταρτη συνεχόμενη σεζόν

9-2-2020

Αστέρας Τρίπολης - Άρης 1- 1
Αστέρας Τρίπολης - Άρης 1- 1

Ένινγκ: Κάναμε ένα καλό παιχνίδι

9-2-2020

Η αποστολή του ΠΑΟΚ για το ματς με τον ΟΦΗ
Η αποστολή του ΠΑΟΚ για το ματς με τον ΟΦΗ

Κανονικά στην αποστολή οι Βιεϊρίνια, Ίνγκασον και Ελ Καντουρί

9-2-2020


Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας
Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Κυριακή 9 Φεβρουαρίου

9-2-2020


goTHESS

ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
ΠΡΟΣΦΑΤΑ NEA