Top
follow
facebooktwiter
ΝΕΑ - ΕΙΔΗΣΕΙΣ
ΑΤΖΕΝΤΑ
/Αθλητικά/
26-8-2019

Όλες οι μεταδόσεις του Μουντομπάσκετ 2019 από την ΕΡΤ

Κοινοποιήθηκε το πλήρες τηλεοπτικό πρόγραμμα

Όλες οι μεταδόσεις του Μουντομπάσκετ 2019 από την ΕΡΤ
fontsize
Εχει λήξει στις: Κυριακή 15 Σεπτεμβρίου 2019

Στις 31 Αυγούστου θα σφυρίξει το πρώτο τζάμπολ στο Παγκόσμιο Κύπελλο μπάσκετ της Κίνας που θα πραγματοποιηθεί από 31 Αυγούστου-15 Σεπτεμβρίου.

Τις αναμετρήσεις θα καλύψει το κρατικό κανάλι.


Όλα τα παιχνίδια της Εθνικής στην πρώτη φάση αρχίζουν στις 15:00 ώρα Ελλάδας (1/9 με Μαυροβούνιο, 3/9 με Βραζιλία, 5/9 με Νέα Ζηλανδία).

Το Πρόγραμμα

Σάββατο 31 Αυγούστου

10.30: Ανγκόλα – Σερβία, ΕΡΤ 2

11.00: Πολωνία – Βενεζουέλα, ert.gr

11.30: Ρωσία – Νιγηρία, ΕΡΤ SPORTS

11.30: Ιράν – Πόρτο Ρίκο, ert.gr

14.30: Φιλιππίνες – Ιταλία, ΕΡΤ 3

15.00: Ακτή Ελεφαντοστού – Κίνα, ΕΡΤ SPORTS

15.30: Ισπανία – Τυνησία, ΕΡΤ 2

15.30: Αργεντινή – Νότια Κορέα, ert.gr

Κυριακή 1 Σεπτεμβρίου

10.30: Καναδάς – Αυστραλία, ert.gr

11.00: Νέα Ζηλανδία – Βραζιλία, ΕΡΤ SPORTS

11.30: Δομινικανή Δημοκρατία – Ιορδανία, ert.gr

11.30: Τουρκία – Ιαπωνία, ΕΡΤ 2

14.30: Σενεγάλη – Λιθουανία, ert.gr

15.00: Ελλάδα – Μαυροβούνιο, ΕΡΤ SPORTS

15.30: Τσεχία – ΗΠΑ, ΕΡΤ 2

15.30: Γαλλία – Γερμανία, ΕΡΤ 3

Δευτέρα 2 Σεπτεμβρίου

10.30: Ιταλία – Ανγκόλα, ΕΡΤ 2

11.00: Βενεζουέλα – Ακτή Ελεφαντοστού, ert.gr

11.30: Νιγηρία – Αργεντινή, ΕΡΤ SPORTS

11.30: Τυνησία – Ιράν, ert.gr

14.30: Σερβία – Φιλιππίνες, ΕΡΤ 3

15.00: Κίνα – Πολωνία, ΕΡΤ 2

15.30: Πόρτο Ρίκο – Ισπανία, ΕΡΤ SPORTS

15.30: Νότια Κορέα – Ρωσία, ert.gr

Τρίτη 3 Σεπτεμβρίου

10.30: Αυστραλία – Σενεγάλη, ert.gr

11.00: Μαυροβούνιο – Νέα Ζηλανδία, ΕΡΤ SPORTS

11.30: Ιαπωνία – Τσεχία, ΕΡΤ 2

11.30: Γεωργία – Δομινικανή Δημοκρατία, ert.gr

14.30: Λιθουανία – Καναδάς, ΕΡΤ 3

15.00: Βραζιλία – Ελλάδα, ΕΡΤ SPORTS

15.30: ΗΠΑ – Τουρκία, ΕΡΤ 2

15.30: Ιορδανία – Γαλλία, ert.gr

Τετάρτη 4 Σεπτεμβρίου

10.30: Ανγκόλα – Φιλιππίνες, ΕΡΤ 2

11.00: Ακτή Ελεφαντοστού – Πολωνία, ert.gr

11.30: Πόρτο Ρίκο – Τυνησία, ΕΡΤ SPORTS

11.30: Νότια Κορέα – Νιγηρία, ert.gr

14.30: Ιταλία – Σερβία, ΕΡΤ 2

15.00: Βενεζουέλα – Κίνα, ert.gr

15.30: Ρωσία – Αργεντινή, ΕΡΤ SPORTS

15.30: Ισπανία – Ιράν, ert.gr

Πέμπτη 5 Σεπτεμβρίου

10.30: Καναδάς – Σενεγάλη, ert.gr

11.00: Βραζιλία – Μαυροβούνιο, ΕΡΤ SPORTS

11.30: Τουρκία – Τσεχία, ΕΡΤ 2

11.30: Γερμανία – Ιορδανία, ert.gr

14.30: Λιθουανία – Αυστραλία, ΕΡΤ 3

15.00: Ελλάδα – Νέα Ζηλανδία, ΕΡΤ SPORTS

15.30: ΗΠΑ – Ιαπωνία, ΕΡΤ 2

15.30: Δομινικανή Δημοκρατία – Γαλλία, ert.gr

Παρασκευή 6 Σεπτεμβρίου

11.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ SPORTS

11.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ert.gr

11.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ert.gr

11.30: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ 2

15.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ SPORTS

15.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ 3

15.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ert.gr

15.30: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ 2

Σάββατο 7 Σεπτεμβρίου

11.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ SPORTS

10.30: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ert.gr

11.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ert.gr

11.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ 2

14.30: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ert.gr

15.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ 2

15.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ 3

15.30: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ SPORTS

Κυριακή 8 Σεπτεμβρίου

11.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ SPORTS

11.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ert.gr

11.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ert.gr

11.30: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ 2

15.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ SPORTS

15.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ 3

15.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ert.gr

15.30: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ 2

Δευτέρα 9 Σεπτεμβρίου

10.30: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ert.gr

11.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ert.gr

11.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ 2

11.30: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ SPORTS

14.30: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ert.gr

15.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ 2

15.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ 3

15.30: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ SPORTS

Τρίτη 10 Σεπτεμβρίου

14.00: Προημιτελικός, ΕΡΤ SPORTS

16.00: Προημιτελικός, ΕΡΤ SPORTS

Τετάρτη 11 Σεπτεμβρίου

14.00: Προημιτελικός, ΕΡΤ SPORTS

16.00: Προημιτελικός, ΕΡΤ SPORTS

Πέμπτη 12 Σεπτεμβρίου

14.00: Αγώνας κατάταξης 5-8, ΕΡΤ SPORTS

16.00: Αγώνας κατάταξης 5-8, ΕΡΤ SPORTS

Παρασκευή 13 Σεπτεμβρίου

11.00: Ημιτελικός, ΕΡΤ SPORTS

15.00: Ημιτελικός, ΕΡΤ SPORTS

Σάββατο 14 Σεπτεμβρίου

11.00: Αγώνας κατάταξης 7-8, ΕΡΤ SPORTS

15.00: Αγώνας κατάταξης 5-6, ΕΡΤ SPORTS

Κυριακή 15 Σεπτεμβρίου

11.00: Μικρός τελικός, ΕΡΤ SPORTS

15.00: Τελικός, ΕΡΤ SPORTS




Στην ίδια κατηγορία..
Εφυγε για Αυστραλία ο ΜπάσαΕφυγε για Αυστραλία ο Μπάσα

Στη Melbourne Victory θα συνεχίσει την καριέρα του


Λειτουργία Σχολής UEFA C PLUS στην Ε.Π.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣΛειτουργία Σχολής UEFA C PLUS στην Ε.Π.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

4 - 11 Νοεμβρίου 2019


Άρης: Αίτημα για ξένο διαιτητή στο ντέρμπι με τον ΠΑΟΚΆρης: Αίτημα για ξένο διαιτητή στο ντέρμπι με τον ΠΑΟΚ

Και διευκρινήσεις αναφορικά με τη λειτουργία του VAR


Ήττα του Ηρακλή από τον Κολοσσό ΡόδουΉττα του Ηρακλή από τον Κολοσσό Ρόδου

Στο γήπεδο της ΧΑΝΘ


Ανεμος ο Αρης 4-0 τον ΠαναθηναϊκόΑνεμος ο Αρης 4-0 τον Παναθηναϊκό

Στεφάνι στη μνήμη του Κουκ από οπαδούς του Παναθηναϊκού


Χάντμπολ: Κατέκτησε το «Βίκος Cup» ο ΠΑΟΚΧάντμπολ: Κατέκτησε το «Βίκος Cup» ο ΠΑΟΚ

Επικράτησε της Πυλαίας με 25-18


Παγκόσμια πρωταθλήτρια η Ισπανία, 95-75 την ΑργεντινήΠαγκόσμια πρωταθλήτρια η Ισπανία, 95-75 την Αργεντινή

Η Ισπανία είναι και πάλι στη κορυφή του κόσμου


Μουντομπάσκετ: Στην 11η θέση της τελικής κατάταξης η ΕλλάδαΜουντομπάσκετ: Στην 11η θέση της τελικής κατάταξης η Ελλάδα

Το επόμενο Παγκόσμιο Κύπελλο


Στη Γαλλία το χάλκινο μετάλλιο στο Παγκόσμιο του ΜπάσκετΣτη Γαλλία το χάλκινο μετάλλιο στο Παγκόσμιο του Μπάσκετ

Κέρδισε 67-59 την Αυστραλία στον μικρό τελικό


Πένθος στην ελληνική γυμναστική: «Έφυγε» ο Γιώργος ΔέλλιοςΠένθος στην ελληνική γυμναστική: «Έφυγε» ο Γιώργος Δέλλιος

Σε ηλικία 62 ετών



goTHESS

ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
ΠΡΟΣΦΑΤΑ NEA

ΔΙΑΒΑΣΤΗΚΑΝ ΠΟΛΥ
Νεότερα σχολιασμένα:
Αυξήσεις