Top
gothess Home Page
follow
facebook twiter
Γιορτάζουν σήμερα: Ξένη
ΝΕΑ - ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14-12-2019

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Σάββατο 14 Δεκεμβρίου

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας
fontsize
Εχει λήξει στις: Σάββατο 14 Δεκεμβρίου 2019

Με αγώνες της 14ης αγωνιστικής της Super League αλλά και παιχνίδια για την 11η αγωνιστική της Basket League, οι αθλητικές μεταδόσεις του Σαββάτου.

Αναλυτικά:

14:00 COSMOTE SPORT 8 HD Χάιντενχαϊμ - Αρμίνια Μπίλεφελντ Γερμανικό Πρωτάθλημα 2η Κατηγορία Ποδόσφαιρο
14:00 COSMOTE SPORT 2 HD Γρανάδα – Λεβάντε Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο
14:30 COSMOTE SPORT 1 HD Λίβερπουλ – Γουότφορντ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο
14:30 Novasports 3HD Μπέρμιγχαμ - Γουέστ Μπρομ Τσάμπιονσιπ Ποδόσφαιρο
15:00 ΕΡΤ3 Ιεράπετρα ΟΦ – Αιγάλεω Ελληνικό Πρωτάθλημα Football League Ποδόσφαιρο
15:30 ΕΡΤ Play1 Ηφαιστος – Κολοσσός Basket League Μπάσκετ
15:45 ΕΡΤ Play4 Ρέθυμνο – Ιωνικός Basket League Μπάσκετ
15:45 ΕΡΤ Play3 Πανιώνιος – Λάρισα Basket League Μπάσκετ
15:45 ΕΡΤ Play2 Ηρακλής – Προμηθέας Basket League Μπάσκετ

16:00 Novasports 2HD Μπρέσια – Λέτσε Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο
16:00 ΕΡΤ Play5 Αλ Χιλάλ – Εσπεράνς Παγκόσμιο Κύπελλο Συλλόγων FIFA 2019 Ποδόσφαιρο
16:30 COSMOTE SPORT 5 HD Αναντολού Εφές – Φενέρμπαχτσε TBF Basketball Super League Μπάσκετ
16:30 COSMOTE SPORT 4 HD Μάιντς – Ντόρτμουντ Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο
16:30 COSMOTE SPORT 9 HD Πάντερμπορν - Ουνιόν Βερολίνου Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο
16:30 COSMOTE SPORT 8 HD Χέρτα Βερολίνου – Φράιμπουργκ Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο
16:30 COSMOTE SPORT 7 HD Κολωνία – Λεβερκούζεν Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο
16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Μπάγερν Μονάχου - Βέρντερ Βρέμης Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο
17:00 COSMOTE SPORT 6 HD Ρεάλ Σοσιεδάδ – Μπαρτσελόνα Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο
17:00 COSMOTE SPORT 2 HD Τσέλσι – Μπόρνμουθ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο
17:00 Novasports 5HD Μπρίστολ Σίτι – Μπλάκμπερν Τσαμπιονσιπ Ποδόσφαιρο
17:15 Novasports 1HD ΟΦΗ – Άρης Super League Ποδόσφαιρο
17:45 ΕΡΤ Sports HD Λαύριο– ΠΑΟΚ Basket League Μπάσκετ
18:30 Novasports 4HD Μετς – Μαρσέιγ Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο
19:00 COSMOTE SPORT 8 HD Μίσιγκαν Στέιτ Σπάρτανς – Όκλαντ NCAA Μπάσκετ
19:00 Novasports 3HD Νάπολι – Πάρμα Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο
19:30 ΕΡΤ3 Παγκόσμιο Κύπελλο Συλλόγων FIFA 2019 Ποδόσφαιρο
19:30 COSMOTE SPORT 3 HD Φορτούνα Ντίσελντορφ – Λειψία Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο
19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Σαουθάμπτον - Γουέστ Χαμ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο
19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Μπιλμπάο – Έιμπαρ Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο
19:30 Novasports 2HD Παναθηναϊκός - ΠΑΣ Λαμία Super League Ποδόσφαιρο
20:00 COSMOTE SPORT 7 HD Μπενφίκα – Φαμαλικάο Πρωτάθλημα Πορτογαλίας Ποδόσφαιρο
20:00 ΕΡΤ Sports HD Ξάνθη ΑΟ – ΑΕΚ Super League Ποδόσφαιρο
21:00 Novasports 4HD Τουλούζ – Ρεμς Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο
21:30 COSMOTE SPORT 9 HD Κάζαλματζορε - Σαν Μπερνάρντο Κούνεο Ιταλικό Πρωτάθλημα Γυναικών Βόλεϊ
21:30 COSMOTE SPORT 6 HD Ανδόρα – Τενερίφη Πρωτάθλημα ACB Ισπανίας Μπάσκετ
21:45 Novasports 1HD Τζένοα – Σαμπντόρια Ιταλικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο
22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Ατλέτικο Μαδρίτης – Οσασούνα Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο




ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
«A Million Ways to Die in the West» σήμερα Πέμπτη στο STAR
«A Million Ways to Die in the West» σήμερα Πέμπτη στο STAR

Με τους Σαρλίζ Θερόν, Λίαμ Νίσον, Αμάντα Σέιφριντ

23-1-2020

«Mystery Train» σήμερα Τετάρτη στην ΕΡΤ2
«Mystery Train» σήμερα Τετάρτη στην ΕΡΤ2

Με τους Τζο Στράμερ, Σκρίμιν Τζέι Χόκινς, Νικολέτα Μπράσι

22-1-2020

«Σκοτεινό Ποτάμι» (Mystic River) σήμερα Τρίτη στο ΟΡΕΝ
«Σκοτεινό Ποτάμι» (Mystic River) σήμερα Τρίτη στο ΟΡΕΝ

Του Κλιντ Ίστγουντ, με τους Σον Πεν, Τιμ Ρόμπινς, Κέβιν Μπέικον

21-1-2020

«Στην Άκρη του Νήματος» (Edge of Darkness) σήμερα Δευτέρα στο ΟΡΕΝ
«Στην Άκρη του Νήματος» (Edge of Darkness) σήμερα Δευτέρα στο ΟΡΕΝ

Με τους Μελ Γκίμπσον, Ρέι Γουίνστοουν, Ντάνι Χιούστον

20-1-2020

«Ant-Man» σήμερα Κυριακή στον ALPHA
«Ant-Man» σήμερα Κυριακή στον ALPHA

Με τους Πολ Ραντ, Μάικλ Ντάγκλας, Εβάντζελιν Λίλι

19-1-2020

«Όλα τα Αόρατα Παιδιά» (All the Invisible Children) σήμερα Σάββατο στη ΒΟΥΛΗ
«Όλα τα Αόρατα Παιδιά» (All the Invisible Children) σήμερα Σάββατο στη ΒΟΥΛΗ

Σε σκηνοθεσία Εμίρ Κουστουρίτσα, Σπάικ Λι, Τζον Γου, Ρίντλεϊ Σκοτ

18-1-2020

Ο «Τιτανικός» σήμερα Παρασκευή στο STAR
Ο «Τιτανικός» σήμερα Παρασκευή στο STAR

Το θεαματικότερο ναυάγιο του σινεμά, βραβευμένο με 11 Όσκαρ

17-1-2020

«Πενήντα Αποχρώσεις του Γκρι» (Fifty Shades of Grey) σήμερα Πέμπτη στο STAR
«Πενήντα Αποχρώσεις του Γκρι» (Fifty Shades of Grey) σήμερα Πέμπτη στο STAR

Με τους Τζέιμι Ντόρναν, Ντακότα Τζόνσον, Ρίτα Όρα

16-1-2020

«Ο Νεκρός» (Dead Man) σήμερα Τετάρτη στην ΕΡΤ2
«Ο Νεκρός» (Dead Man) σήμερα Τετάρτη στην ΕΡΤ2

Με τους Τζόνι Ντεπ, Ρόμπερτ Μίτσαμ, Ίγκι Ποπ

15-1-2020

«Η Κληρονομιά του Μπορν» (The Bourne Legacy) σήμερα Τρίτη στο STAR
«Η Κληρονομιά του Μπορν» (The Bourne Legacy) σήμερα Τρίτη στο STAR

Με τους Τζέρεμι Ρένερ, Ρέιτσελ Βάις, Έντουαρντ Νόρτον

14-1-2020


goTHESS

ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
ΠΡΟΣΦΑΤΑ NEA