Top
home ads Ψάχνεις για ακίνητο στη Θεσσαλονίκη? Δες χιλιάδες Αγγελίες εδώ
follow
facebooktwiter
ΝΕΑ - ΕΙΔΗΣΕΙΣ
ΑΤΖΕΝΤΑ
/Αθλητικά/
14-10-2018

Super League: Tο πρόγραμμα από την 7η έως την 11η αγωνιστική

Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων

Super League: Tο πρόγραμμα από την 7η έως την 11η αγωνιστική
fontsize
Εχει λήξει στις: Δευτέρα 26 Νοεμβρίου 2018

Ξύλινα Γράμματα HOMENIO

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο 20/10

16:00 Παναθηναϊκός-Πανιώνιος (ΟΑΚΑ) ΕΡΤ
18:15 ΠΑΣ Γιάννινα-Παναιτωλικός ("Ζωσιμάδες") NOVA
19:00 Απόλλων Σμύρνης-ΑΕΚ ("Γ. Καμάρας") ΕΡΤ
20:30 ΑΕΛ-Λαμία (AEL FC Arena) NOVA

Κυριακή 21/10

18:15 Λεβαδειακός-Ξάνθη (Δημ. Στάδιο Λιβαδειάς) NOVA
19:00 Άρης-ΠΑΟΚ ("Κλ. Βικελίδης") ΕΡΤ
20:30 ΟΦΗ-Ολυμπιακός ("Θ. Βαρδινογιάννης") NOVA

Δευτέρα 22/10

19:00 Ατρόμητος-Αστέρας Τρίπολης (Δημ. Στάδιο Περιστερίου) ΕΡΤ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο 27/10

17:15 ΑΕΛ-ΟΦΗ (AEL FC Arena) NOVA
19:00 Λαμία-Λεβαδειακός (ΔΑΚ Λαμίας) ΕΡΤ
19:30 ΑΕΚ-Άρης (ΟΑΚΑ) NOVA

Κυριακή 28/10

17:15 Πανιώνιος-Ατρόμητος (Γηπ. Πανιωνίου) NOVA
19:00 Παναιτωλικός-Αστέρας Τριπ. (Γηπ. Παναιτωλικού) ΕΡΤ
19:30 ΠΑΟΚ-Παναθηναϊκός (Γηπ. Τούμπας) NOVA

Δευτέρα 29/10

19:00 Ξάνθη-ΠΑΣ Γιάννινα (Ξάνθη Arena) ΕΡΤ
19:30 Ολυμπιακός-Απόλλων Σμύρνης ("Γ. Καραϊσκάκης") NOVA

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο 3/11

16:00 Ατρόμητος-ΠΑΟΚ (Δημ. Στάδιο Περιστερίου) ΕΡΤ
17:15 Πανιώνιος-Παναιτωλικός (Γηπ. Πανιωνίου) NOVA
19:00 Παναθηναϊκός-ΑΕΚ (ΟΑΚΑ) ΕΡΤ
19:30 Λεβαδειακός-ΑΕΛ (Δημ. Στάδιο Λιβαδειάς) NOVA

Κυριακή 4/11

17:15 ΠΑΣ Γιάννινα-Λαμία ("Ζωσιμάδες") NOVA
19:00 Άρης-Ολυμπιακός ("Κλ. Βικελίδης") ΕΡΤ
19:30 ΟΦΗ-Απόλλων Σμύρνης ("Θ. Βαρδινογιάννης") NOVA

Δευτέρα 5/11

19:30 Αστέρας Τρίπολης-Ξάνθη ("Θ. Κολοκοτρώνης") NOVA

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο 10/11

17:15 ΑΕΛ-ΠΑΣ Γιάννινα (AEL FC Arena) NOVA
19:00 Ξάνθη-Πανιώνιος (Ξάνθη Arena) ΕΡΤ
19:30 Λεβαδειακός-ΟΦΗ (Δημ. Στάδιο Λιβαδειάς) NOVA

Κυριακή 11/11

15:00 ΑΕΚ-Ατρόμητος (ΟΑΚΑ) NOVA
17:15 ΠΑΟΚ-Παναιτωλικός (Γηπ. Τούμπας) NOVA
19:00 Λαμία-Αστέρας Τρίπολης (ΔΑΚ Λαμίας) ΕΡΤ
19:30 Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός ("Γ. Καραϊσκάκης") NOVA

Δευτέρα 12/11

19:00 Απόλλων Σμύρνης-Αρης ("Γ. Καμάρας") ΕΡΤ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο 24/11

16:00 Παναθηναϊκός-Απόλλων Σμύρνης (ΟΑΚΑ) ΕΡΤ
17:15 Αστέρας Τρίπολης-ΑΕΛ ("Θ. Κολοκοτρώνης") NOVA
19:00 Παναιτωλικός-ΑΕΚ (Γηπ. Παναιτωλικού) ΕΡΤ
19:30 ΠΑΟΚ-Ξάνθη (Γηπ. Τούμπας) NOVA

Κυριακή 25/11

17:15 ΠΑΣ Γιάννινα-Λεβαδειακός ("Ζωσιμάδες") NOVA
19:00 Ατρόμητος-Ολυμπιακός (Δημ. Στάδιο Περιστερίου) ΕΡΤ
19:30 ΟΦΗ-Αρης ("Θ. Βαρδινογιάννης") NOVA

Δευτέρα 26/11

19:30 Πανιώνιος-Λαμία (Γηπ. Πανιωνίου) NOVA





Στην ίδια κατηγορία..
Ο Βίκτορ Σανικίτζε  τεχνικός διευθυντής στην Κ.Α.Ε. ΑΡΗΣΟ Βίκτορ Σανικίτζε τεχνικός διευθυντής στην Κ.Α.Ε. ΑΡΗΣ

Για τα επόμενα τρία χρόνια


Η αποστολή του Παναιτωλικού για τον αγώνα με τον ΠΑΟΚΗ αποστολή του Παναιτωλικού για τον αγώνα με τον ΠΑΟΚ

Την Κυριακή 25 Αυγούστου


Η Αυστραλία υπέταξε την Team USA πρώτη φορά μετά το 2006Η Αυστραλία υπέταξε την Team USA πρώτη φορά μετά το 2006

Σε φιλικό παιχνίδι


Οι αθλητικές μεταδόσεις του ΣαββάτουΟι αθλητικές μεταδόσεις του Σαββάτου

Ανοίγει η αυλαία στη Super League 1


Ο Άρης υποδέχεται σήμερα  τον ΟΦΗ στην πρεμιέρα της Superleague 1Ο Άρης υποδέχεται σήμερα τον ΟΦΗ στην πρεμιέρα της Superleague 1

Η αποστολή της ομάδας της Θεσσαλονίκης


Στη Θεσσαλονίκη για τον Ηρακλή ο Λεντζέλ ΣμιθΣτη Θεσσαλονίκη για τον Ηρακλή ο Λεντζέλ Σμιθ

Πρόκληση στην καριέρα του..


Σεμινάρια διαιτησίας από την ΕΠΣ ΜακεδονίαςΣεμινάρια διαιτησίας από την ΕΠΣ Μακεδονίας

Τετάρτη 28 Αυγούστου 2019


Έκλεισε τον Τζόρτζε Γκάγκιτς ο ΑρηςΈκλεισε τον Τζόρτζε Γκάγκιτς ο Αρης

Λένε πληροφορίες


Τη Δευτέρα έρχεται ο Μιλόσεβιτς για τον ΑρηΤη Δευτέρα έρχεται ο Μιλόσεβιτς για τον Αρη

Το πρώτο μετεγγραφικό απόκτημα


Ο Άρης συμφώνησε με τη NOVAΟ Άρης συμφώνησε με τη NOVA

Στην ΕΡΤ Λαμία, Παναιτωλικός, Ατρόμητος, Ξάνθη



goTHESS

ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
ΠΡΟΣΦΑΤΑ NEA

ΔΙΑΒΑΣΤΗΚΑΝ ΠΟΛΥ
Νεότερα σχολιασμένα:
Έκλεψαν