Top
14-10-2018

Super League: Tο πρόγραμμα από την 7η έως την 11η αγωνιστική

Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων

Super League: Tο πρόγραμμα από την 7η έως την 11η αγωνιστική
fontsize
Σε ισχύ! Λήγει Δευτέρα 26 Νοεμβρίου 2018

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο 20/10

16:00 Παναθηναϊκός-Πανιώνιος (ΟΑΚΑ) ΕΡΤ
18:15 ΠΑΣ Γιάννινα-Παναιτωλικός ("Ζωσιμάδες") NOVA
19:00 Απόλλων Σμύρνης-ΑΕΚ ("Γ. Καμάρας") ΕΡΤ
20:30 ΑΕΛ-Λαμία (AEL FC Arena) NOVA

Κυριακή 21/10

18:15 Λεβαδειακός-Ξάνθη (Δημ. Στάδιο Λιβαδειάς) NOVA
19:00 Άρης-ΠΑΟΚ ("Κλ. Βικελίδης") ΕΡΤ
20:30 ΟΦΗ-Ολυμπιακός ("Θ. Βαρδινογιάννης") NOVA

Δευτέρα 22/10

19:00 Ατρόμητος-Αστέρας Τρίπολης (Δημ. Στάδιο Περιστερίου) ΕΡΤ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο 27/10

17:15 ΑΕΛ-ΟΦΗ (AEL FC Arena) NOVA
19:00 Λαμία-Λεβαδειακός (ΔΑΚ Λαμίας) ΕΡΤ
19:30 ΑΕΚ-Άρης (ΟΑΚΑ) NOVA

Κυριακή 28/10

17:15 Πανιώνιος-Ατρόμητος (Γηπ. Πανιωνίου) NOVA
19:00 Παναιτωλικός-Αστέρας Τριπ. (Γηπ. Παναιτωλικού) ΕΡΤ
19:30 ΠΑΟΚ-Παναθηναϊκός (Γηπ. Τούμπας) NOVA

Δευτέρα 29/10

19:00 Ξάνθη-ΠΑΣ Γιάννινα (Ξάνθη Arena) ΕΡΤ
19:30 Ολυμπιακός-Απόλλων Σμύρνης ("Γ. Καραϊσκάκης") NOVA

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο 3/11

16:00 Ατρόμητος-ΠΑΟΚ (Δημ. Στάδιο Περιστερίου) ΕΡΤ
17:15 Πανιώνιος-Παναιτωλικός (Γηπ. Πανιωνίου) NOVA
19:00 Παναθηναϊκός-ΑΕΚ (ΟΑΚΑ) ΕΡΤ
19:30 Λεβαδειακός-ΑΕΛ (Δημ. Στάδιο Λιβαδειάς) NOVA

Κυριακή 4/11

17:15 ΠΑΣ Γιάννινα-Λαμία ("Ζωσιμάδες") NOVA
19:00 Άρης-Ολυμπιακός ("Κλ. Βικελίδης") ΕΡΤ
19:30 ΟΦΗ-Απόλλων Σμύρνης ("Θ. Βαρδινογιάννης") NOVA

Δευτέρα 5/11

19:30 Αστέρας Τρίπολης-Ξάνθη ("Θ. Κολοκοτρώνης") NOVA

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο 10/11

17:15 ΑΕΛ-ΠΑΣ Γιάννινα (AEL FC Arena) NOVA
19:00 Ξάνθη-Πανιώνιος (Ξάνθη Arena) ΕΡΤ
19:30 Λεβαδειακός-ΟΦΗ (Δημ. Στάδιο Λιβαδειάς) NOVA

Κυριακή 11/11

15:00 ΑΕΚ-Ατρόμητος (ΟΑΚΑ) NOVA
17:15 ΠΑΟΚ-Παναιτωλικός (Γηπ. Τούμπας) NOVA
19:00 Λαμία-Αστέρας Τρίπολης (ΔΑΚ Λαμίας) ΕΡΤ
19:30 Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός ("Γ. Καραϊσκάκης") NOVA

Δευτέρα 12/11

19:00 Απόλλων Σμύρνης-Αρης ("Γ. Καμάρας") ΕΡΤ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο 24/11

16:00 Παναθηναϊκός-Απόλλων Σμύρνης (ΟΑΚΑ) ΕΡΤ
17:15 Αστέρας Τρίπολης-ΑΕΛ ("Θ. Κολοκοτρώνης") NOVA
19:00 Παναιτωλικός-ΑΕΚ (Γηπ. Παναιτωλικού) ΕΡΤ
19:30 ΠΑΟΚ-Ξάνθη (Γηπ. Τούμπας) NOVA

Κυριακή 25/11

17:15 ΠΑΣ Γιάννινα-Λεβαδειακός ("Ζωσιμάδες") NOVA
19:00 Ατρόμητος-Ολυμπιακός (Δημ. Στάδιο Περιστερίου) ΕΡΤ
19:30 ΟΦΗ-Αρης ("Θ. Βαρδινογιάννης") NOVA

Δευτέρα 26/11

19:30 Πανιώνιος-Λαμία (Γηπ. Πανιωνίου) NOVA


Δεν υπάρχει κάποιο σχόλιο για το άρθρο





NBA: Τρομερή ανατροπή για τους ΜπακςNBA: Τρομερή ανατροπή για τους Μπακς

Double double ο Αντετοκούνμπο


Στην Ασία στέλνει τον Μήτρογλου η ΜαρσέιγΣτην Ασία στέλνει τον Μήτρογλου η Μαρσέιγ

Εχει ήδη προταθεί σε ομάδες της Κίνας και του Κατάρ



Στη Λήμνο η ομάδα μπάσκετ του ΠΑΟΚΣτη Λήμνο η ομάδα μπάσκετ του ΠΑΟΚ

Για την 6η αγωνιστική της betshop Basket League


Ο ΑΣ Κερατσινίου πρώτευσε στο πανελλήνιο τεχνικό πρωτάθλημα PoomsaeΟ ΑΣ Κερατσινίου πρώτευσε στο πανελλήνιο τεχνικό πρωτάθλημα Poomsae

Πραγματοποιήθηκε στο Ολυμπιακό Κέντρο Άνω Λιοσίων



To All Star Game του μπάσκετ στη ΘεσσαλονίκηTo All Star Game του μπάσκετ στη Θεσσαλονίκη

Στην «Μητρόπολη του Μπάσκετ»


Colosseum Prime Fight ShowColosseum Prime Fight Show

Kickboxing στο PAOK Sports Arena


Άρης - Ντνίπρο 86-61Άρης - Ντνίπρο 86-61

Για το FIBA Europe Cup


Ο Σάββας Παντελίδης νέος προπονητής του ΑΡΗΟ Σάββας Παντελίδης νέος προπονητής του ΑΡΗ

Η συμφωνία με το νέο προπονητή είναι για 1,5 χρόνο



goTHESS

ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
Νεότερα σχολιασμένα:
ΕΥΑΘ:
ΡΟΗ NEA