Top
gothess Home Page
facebook twiter
ΝΕΑ - ΕΙΔΗΣΕΙΣ
7-11-2020

Οι αθλητικές μεταδόσεις του Σαββάτου

Κανονικά οι αγώνες της Super League και Basket League

Οι αθλητικές μεταδόσεις του Σαββάτου
fontsize

Εξαιρούνται από την καραντίνα και θα διεξαχθούν κανονικά οι αγώνες της Super League και Basket League.

Το πρόγραμμα των μεταδόσεων:

09:55 COSMOTE SPORT 5 HD Moto3 ελεύθερα δοκιμαστικά 3
10:50 COSMOTE SPORT 5 HD MotoGP ελεύθερα δοκιμαστικά 3
11:50 COSMOTE SPORT 5 HD Moto2 ελεύθερα δοκιμαστικά 3
13:00 Eurosport 2 Παγκόσμιο Κύπελλο, Πο Κανόε / Καγιάκ
13:00 Eurosport 1 Λα Βουέλτα 17ο Ετάπ Ποδηλασία
13:30 COSMOTE SPORT 5 HD Moto3 Μηχανοκίνητα
14:00 COSMOTE SPORT 8 HD Μπόχουμ - Γκρόιτερ Φιρτ Bundesliga 2
14:00 COSMOTE SPORT 2 HD Ουέσκα – Έιμπαρ Ισπανικό Πρωτάθλημα
14:15 COSMOTE SPORT 4 HD Γεζιλγκιρεσούν - Αναντολού Εφές Τουρκικό Πρωτάθλημα
14:25 COSMOTE SPORT 5 HD MotoGP ελεύθερα δοκιμαστικά 4
14:30 COSMOTE SPORT 1 HD Έβερτον - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ Πρέμιερ Λιγκ
14:30 Novasports 1HD Ρέντινγκ – Στόουκ EFL Championship
14:30 ΕΡΤ Sports HD Ελληνικό Πρωτάθλημα Πόλο Α1 Ανδρών
15:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP Masters 1000 Rolex Paris
15:00 Eurosport 2 Σάικλο Κρος: Eυρωπαϊκό Πρωτάθλημα Χερτόγκενμπος Μηχανοκίνητα
15:05 COSMOTE SPORT 5 HD MotoGP Μηχανοκίνητα
16:00 Novasports 4HD Κλερμόντ – Γκινγκάμπ Ligue 2
16:00 Novasports 3HD Κάλιαρι – Σαμπντόρια Serie A
16:05 COSMOTE SPORT 5 HD Moto2 Μηχανοκίνητα
16:30 COSMOTE SPORT 9 HD Άουγκσμπουργκ - Χέρτα Βερολίνου Bundesliga
16:30 COSMOTE SPORT 8 HD Μάιντς – Σάλκε Bundesliga
16:30 COSMOTE SPORT 7 HD Στουτγκάρδη - Άιντραχτ Φρανκφούρτης Bundesliga
16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Λειψία – Φράιμπουργκ Bundesliga
17:00 COSMOTE SPORT 4 HD Κρίσταλ Πάλας – Λιντς Πρέμιερ Λιγκ
17:00 ΕΡΤ Sports HD Μεσολόγγι – Ιωνικός Basket League
17:00 Novasports 5HD Νότιγχαμ Φόρεστ – Γουίκομ EFL Championship
17:15 COSMOTE SPORT 2 HD Μπαρτσελόνα – Μπέτις Ισπανικό Πρωτάθλημα
17:15 Novasports 1HD ΠΑΣ Γιάννινα – Παναιτωλικός Super League
17:30 COSMOTE SPORT 6 HD ATP Masters 1000 Rolex Paris
17:45 Eurosport 2 Παγκόσμιο Κύπελλο, Πο Κανόε / Καγιάκ
18:00 Novasports 4HD Μπορντό – Μονπελιέ Ligue 1
19:00 Eurosport 1 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σερβία Σάμπο
19:00 Novasports 3HD Μπενεβέντο – Σπέτσια Serie A
19:30 ΕΡΤ3 Περιστέρι – ΑΕΚ Basket League
19:30 ΕΡΤ Sports HD Περιστέρι – ΑΕΚ Basket League

19:30 COSMOTE SPORT 3 HD Τσέλσι - Σέφιλντ Γιουνάιτεντ Πρέμιερ Λιγκ
19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Ντόρτμουντ - Μπάγερν Μονάχου Bundesliga
19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Σεβίλλη – Οσασούνα Ισπανικό Πρωτάθλημα
19:30 Novasports 2HD Παναθηναϊκός – Ατρόμητος Super League
20:00 COSMOTE SPORT 7 HD Φαμαλικάο – Μαρίτιμο Liga NOS
21:00 COSMOTE SPORT 4 HD Μπασκόνια – Μπιλμπάο ACB Liga Endessa
21:45 Novasports 1HD Πάρμα – Φιορεντίνα Serie A
22:00 COSMOTE SPORT 1 HD Γουέστ Χαμ – Φούλαμ Πρέμιερ Λιγκ
22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Ατλέτικο Μαδρίτης – Κάντιθ Ισπανικό Πρωτάθλημα
22:00 Novasports 3HD Παρί Σεν Ζερμέν – Ρεν Ligue 1
22:30 COSMOTE SPORT 7 HD Βιτόρια Γκιμαράες - Σπόρτινγκ Λισαβόνας Liga NOS
Αξιολογήστε το άρθρο


ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Netflix: Νέες σειρές και ντοκιμαντέρ που έρχονται τον Αύγουστο
Netflix: Νέες σειρές και ντοκιμαντέρ που έρχονται τον Αύγουστο

Ποιες πρωτότυπες σειρές και ντοκιμαντέρ έρχονται τον Αύγουστο

«Μαλένα» (Malena) του Τζουζέπε Τορνατόρε στον ΣΚΑΪ
«Μαλένα» (Malena) του Τζουζέπε Τορνατόρε στον ΣΚΑΪ

Με τους Μόνικα Μπελούτσι, Τζουσέπε Σουλφάρο, Λουτσιάνο Φεντερίκο, Ματίλντε Πιάνα

«Σύζυγος για Ενοικίαση» (Just Go With It) του Ντένις Ντάγκαν στον ΑΝΤ1
«Σύζυγος για Ενοικίαση» (Just Go With It) του Ντένις Ντάγκαν στον ΑΝΤ1

Με τους Άνταμ Σάντλερ, Τζένιφερ Άνιστον, Νικόλ Κίντμαν

«Borg vs. McEnroe: Όλα για τη Δόξα» (Borg McEnroe) του Γιάνους Μετζ στην ΕΡΤ2
«Borg vs. McEnroe: Όλα για τη Δόξα» (Borg McEnroe) του Γιάνους Μετζ στην ΕΡΤ2

Με τους Σβέριρ Γκούντνασον, Σία ΛαΜπούφ, Στέλαν Σκάρσγκαρντ

«Υψηλά Εγκλήματα» (High Crimes) του Καρλ Φράνκλιν στο OPEN
«Υψηλά Εγκλήματα» (High Crimes) του Καρλ Φράνκλιν στο OPEN

Με τους Τζιμ Καβίζελ, Μόργκαν Φρίμαν, Άσλι Τζαντ

«Η Μάχη των Φύλων» (The Battle of the Sexes) των Τζόναθαν Ντέιτον και Βάλερι Φάρις στο STAR
«Η Μάχη των Φύλων» (The Battle of the Sexes) των Τζόναθαν Ντέιτον και Βάλερι Φάρις στο STAR

Με τους Έμα Στόουν, Στιβ Καρέλ, Μπιλ Πούλμαν, Άλαν Κάμινγκ, Σάρα Σίλβερμαν, Ελίζαμπεθ Σου, Άντρεα Ράισμποροου

Τόκιο: Το πρόγραμμα των Αγώνων για την Τρίτη 27 Ιουλίου
Τόκιο: Το πρόγραμμα των Αγώνων για την Τρίτη 27 Ιουλίου

Αναλυτικά το τηλεοπτικό πρόγραμμα της ΕΡΤ για την 5η ημέρα των Ολυμπιακών Αγώνων του Τόκιο

«Faster» του Τζορτζ Τίλμαν Τζούνιορ στον ΣΚΑΪ
«Faster» του Τζορτζ Τίλμαν Τζούνιορ στον ΣΚΑΪ

Με τους Ντουέιν Τζόνσον, Κάρλα Γκουτζίνο, Μπίλι Μπομπ Θόρντον


Events
Η ατζέντα της ημέρας

Ο,τι συμβαίνει σήμερα στη Θεσσαλονίκη θα το βρεις εδώ



© 2001-2021 goTHESS.gr
Το goTHESS.gr είναι Οδηγός Πόλης Θεσσαλονίκης ενώ παράλληλα καλύπτει και τα σημαντικότερα ειδησεογραφικά θέματα της ελληνικής επικαιρότητας